HAFT KOMPUTEROWY

Start

SHOGUN - STUDIO HAFTU

ul. Hanowskiego 5 lokal 1, 10-687 Olsztyn

tel.: +48 89 535 80 49, kom: 537 35 80 49

E-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy firmą nastawioną na wykonywanie szerokiej gamy usług. Doświadczenie i wyposażenie jakiego nabraliśmy umożliwia nam samodzielność i niezależność. Rozbu­dowany park maszynowy pozwala na podejmowanie się nietypowych zleceń i opracowań.

Obsługujemy zarówno firmy, kluby sportowe, agencje reklamowe, indywidualnych odbiorców, jak też jednostki urzędowe.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 • HAFT KOMPUTEROWY NA CZAPKACH, ODZIEŻY
 • HAFT KOMPUTEROWY NA TORBACH, TAPICERCE
 • NASZYWKI, NASZYWKI Z RZEPEM
 • HAFTY HERBÓW, GODEŁ
 • HAFTY OKAZJONALNE
 • OPRACOWYWANIE HAFTÓW
 • USŁUGI SZWALNICZE, KALETNICZE
 • USŁUGI NIETYPOWE

 

Posiadamy profesjonalne studio graficzne oraz wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu wzorów hafciarskich do sterowania maszynami hafciarskimi. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać nawet największym Państwa oczekiwaniom a także służymy radą i pomocą, jeśli Państwo jej oczekują.

 

Posiadamu szeroki park maszynowy, który umożliwia nam podejmowanie się nietypowych zleceń i opracowań. Jesteśmy także w stanie uszyć polary, fartuchy, szlafroki itp odzież na Państwa zamówienie, według Państwa projektu.

 

Projektujemy i wykonujemy

 

emblematy - naszywki - hafty bezpośrednie

 

Projektujemy i wykonujemy zarówno pojedyncze sztuki, jak i duże serie.

 

Współpracujemy z różnego rodzaju firmami, m.in. klubami sportowymi, szwalniami, firmami reklamowymi i jednostkami urzędowymi.

 

 

Opracowujemy i wykonujemy także indywidualne hafty na skayu i skórze

herby - godła - loga

 

 

piaskowanie

 

Oferujemy Państwu usługę piaskowania szkła i ceramiki. Logo wypiaskowane na kubkach ceramika jest bardzo eleganckie, wzór jest biały. Na szkle napisy i grafika są eleganckie i nienarzucające się.

 

Oferujemy cięcie, znakowanie i grawerowanie laserem większości materiałów używanych w reklamie oraz zdobnictwie i wystroju wnętrz. Do najpopularniejszych materiałów obrabianych w naszej firmie należą: tworzywa sztuczne, skóry, szkło, ceramika i porcelana oraz drewno i tkaniny.

Szerokość pola roboczego 160cm, dwie tuby.

W ofercie posiadamy szeroki asortyment odzieży reklamowej, m.in. t-shirty, koszulki polo, koszule, polary, bluzy, kamizelki, polary, kurtki oraz czapki, daszki, torby bawełniane i sportowe. Oferujemy odzież wysokiej jakości w szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnej gramaturze. W galerii przedstawiamy przykładowe realizacje, na stronie udostępniamy wybrane katalogi z odzieżą, zapraszamy także do siedziby firmy, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą.

Firma nasza istnieje od 1992 roku. Od tego czasu zbieramy doświadczenie i wyposażenie umożliwiające samodzielność i niezależność. Od kilku lat jedną z gałęzi naszej działalności stanowi profesjonalne studio haftu komputerowego. Nie jesteśmy typową agencją reklamową, na co dzień zajmujemy się produkcją specjalistycznego sprzętu. Rozbudowany park maszynowy umożliwia nam podejmowanie się nietypowych zleceń i opracowań. Posiadamy także maszyny szwalnicze ciężkie, lekkie i specjalistyczne, także urządzenia sterowane cyfrowo.

 • KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI
 • WŁASNE STUDIO PROJEKTOWE

 

Profesjonalne studio haftu komputerowego posiadamy od roku 2004. Głównym elementem tego studia są oczywiście wysokowydajne, nowoczesne 12-nitkowe hafciarki przemysłowe. Posiadamy również niezbędną bazę sprzętową i programową do projektowania i tworzenia wzorów hafciarskich.

Proponujemy hafty płaskie i wypukłe a także aplikacje i naszywki.

Hafty są eleganckim sposobem zdobienia odzieży, reklamy marki, nie wymagają wielkich serii. Wykonujemy nawet pojedyncze hafty na indywidualne zamówienie tj. godła, herby, proporczyki okolicznościowe, czy nazwiska na odzieży.

Standardowo hafty wykonujemy na czapeczkach, koszulkach, bluzach, kurtkach itp. Podejmujemy się także nietypowych zleceń np. haft na tapicerce meblowej i samochodowej.

 nici

MOTOhafty - czyli hafty dla motocyklistów!

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu (haftowaniu) wzorów i logotypów wielu grup motocyklowych a także naszywaniu tych naszywek na grube i twarde skórzane kamizelki. Wykonujemy zarówno wielokolorowe duże naszywki, jaki małe imienniki z naszytym rzepem.

 

NASZYWKI

Wykonujemy różnego rodzaju naszywki, zarówno w dużych nakładach, jak i pojedyńczych sztukach. Naszywki dobrze się prezentują na różnego rodzaju wyrobach, są dobrym rozmiązaniem w miejscach trudno dostępnych do haftu bezpośredniego.

 

Hafty bezpośrednie

Wykonujemy hafty bezpośrednie na różnego rodzaju odzieży (zarówno u nas zakupionej, jak i dostarczonej przez Państwa), tapicerce meblowej i samochodowej a nawet skayu i skórze.

 

Aplikacje

Przy większych nakładach oferujemy także  aplikacje, czyli połączenia we wzorze tła z materiału z haftem bezpośrednim.

 

Hafty na czapkach

Na wszelkiego rodzaju czapkach, także z daszkiem, oferujemy haft bezpośredni oraz wykonanie i naszycie naszywek.

Znakowanie technologią flock i flex polega na nanoszeniu trwałych wzorów na odzież, tekstylia, oraz wiele innych materiałów. Jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla dużych serii, jak też pojedynczych sztuk. Metoda ta często stosowana jest do nanoszenia pojedynczych numerów, imion na koszulki sportowe, znakowania odzieży roboczej. Dużą zaletą opisywanej technologii jest trwałość oraz dobre krycie. W zależności od potrzeb użytkownika i materiału do wyboru jest kilka rodzajów folii w wielu kolorach. Istnieje także możliwość naniesienia wzorów full color na folię flock oraz łączenia różnych technologii.

 • nadruki sublimacyjne
 • sitodruk
 • nadruki termotransferowe

Oferujemy różnego rodzaju nadruki, które dobieramy w zależności od podłoża i przeznaczenia. Robimy nadruki na koszulkach, czapkach,bluzach, torbach,...