HAFT KOMPUTEROWY

Inne usługi

 

Posiadamy profesjonalne studio graficzne oraz wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu wzorów hafciarskich do sterowania maszynami hafciarskimi. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać nawet największym Państwa oczekiwaniom a także służymy radą i pomocą, jeśli Państwo jej oczekują.

 

Posiadamu szeroki park maszynowy, który umożliwia nam podejmowanie się nietypowych zleceń i opracowań. Jesteśmy także w stanie uszyć polary, fartuchy, szlafroki itp odzież na Państwa zamówienie, według Państwa projektu.

 

Projektujemy i wykonujemy

 

emblematy - naszywki - hafty bezpośrednie

 

Projektujemy i wykonujemy zarówno pojedyncze sztuki, jak i duże serie.

 

Współpracujemy z różnego rodzaju firmami, m.in. klubami sportowymi, szwalniami, firmami reklamowymi i jednostkami urzędowymi.

 

 

Opracowujemy i wykonujemy także indywidualne hafty na skayu i skórze

herby - godła - loga

 

 

piaskowanie

 

Oferujemy Państwu usługę piaskowania szkła i ceramiki. Logo wypiaskowane na kubkach ceramika jest bardzo eleganckie, wzór jest biały. Na szkle napisy i grafika są eleganckie i nienarzucające się.

 

Oferujemy cięcie, znakowanie i grawerowanie laserem większości materiałów używanych w reklamie oraz zdobnictwie i wystroju wnętrz. Do najpopularniejszych materiałów obrabianych w naszej firmie należą: tworzywa sztuczne, skóry, szkło, ceramika i porcelana oraz drewno i tkaniny.

Szerokość pola roboczego 160cm, dwie tuby.