HAFT KOMPUTEROWY

Haft komputerowy

  • KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI
  • WŁASNE STUDIO PROJEKTOWE

 

Profesjonalne studio haftu komputerowego posiadamy od roku 2004. Głównym elementem tego studia są oczywiście wysokowydajne, nowoczesne 12-nitkowe hafciarki przemysłowe. Posiadamy również niezbędną bazę sprzętową i programową do projektowania i tworzenia wzorów hafciarskich.

Proponujemy hafty płaskie i wypukłe a także aplikacje i naszywki.

Hafty są eleganckim sposobem zdobienia odzieży, reklamy marki, nie wymagają wielkich serii. Wykonujemy nawet pojedyncze hafty na indywidualne zamówienie tj. godła, herby, proporczyki okolicznościowe, czy nazwiska na odzieży.

Standardowo hafty wykonujemy na czapeczkach, koszulkach, bluzach, kurtkach itp. Podejmujemy się także nietypowych zleceń np. haft na tapicerce meblowej i samochodowej.

 nici

MOTOhafty - czyli hafty dla motocyklistów!

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu (haftowaniu) wzorów i logotypów wielu grup motocyklowych a także naszywaniu tych naszywek na grube i twarde skórzane kamizelki. Wykonujemy zarówno wielokolorowe duże naszywki, jaki małe imienniki z naszytym rzepem.

 

NASZYWKI

Wykonujemy różnego rodzaju naszywki, zarówno w dużych nakładach, jak i pojedyńczych sztukach. Naszywki dobrze się prezentują na różnego rodzaju wyrobach, są dobrym rozmiązaniem w miejscach trudno dostępnych do haftu bezpośredniego.

 

Hafty bezpośrednie

Wykonujemy hafty bezpośrednie na różnego rodzaju odzieży (zarówno u nas zakupionej, jak i dostarczonej przez Państwa), tapicerce meblowej i samochodowej a nawet skayu i skórze.

 

Aplikacje

Przy większych nakładach oferujemy także  aplikacje, czyli połączenia we wzorze tła z materiału z haftem bezpośrednim.

 

Hafty na czapkach

Na wszelkiego rodzaju czapkach, także z daszkiem, oferujemy haft bezpośredni oraz wykonanie i naszycie naszywek.